Radionica 2/ Ljušture pričaju riječju

Radionicu pohađaju članovi udruge studenata kroatistike Idiom: Iva Črnjar, Josip Jagodar, Jasenka Šeremet, Petra Diklić, Marija Benko, Ana Sudec, Matea Kovačić, Mateja Fumić uz podršku asistentice na Odsjeku za kroatistiku dr. sc. Maje Opašić u suradnji sa studentima Akademije primjenjenih umjetnosti.

u trajanju od 7. 4. do 28. 5. 2014.

12. 5. i 13. 5. – #Vrtić – bivši prostor “Bernardija”
28. 5. 2014. – Prezentacija slikovnice, Brod Galeb, Riječka luka

O radionici:
Upoznavanje studenata s industrijskom baštinom Rijeke, poticanje kritičkog razmišljanja te oblikovanje (riječju) edukativne slikovnice o riječkoj industrijskoj baštini u suradnji sa studentima APURI-ja.

Produkt radionica Ljušture pričaju crtežom/riječju je slikovnica “Ljušture pričaju”. Prezentacija slikovnice održat će se 28. 5. 2014. u sklopu Culture weeka (Student day Festival) na brodu Galeb.

Više info pogledajte na linku >>>